KONST / Litografier / Färglitografi 15232008
*
nr 1523 2008
Färglitografi
"Stockholm från Mälaren", 45x73 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x88 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2023
kl 19:14:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 20:51:11
1
500 kr
6/2 20:47:01
2
600 kr
20/2 13:00:20
3
Vinnande bud
20/2 17:32:16
4
1.300 kr
20/2 17:32:16
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
20 feb
Stockholm
På Tema Stockholm den 20 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om Stockholm
nr 1523 2008
Färglitografi
"Stockholm från Mälaren", 45x73 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x88 cm. Ej signerad
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/1 20:51:11 | 1 | 500 kr |
| 6/2 20:47:01 | 2 | 600 kr |
| 20/2 13:00:20 | 3 | Vinnande bud |
| 20/2 17:32:16 | 4 | 1.300 kr |
| 20/2 17:32:16 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
20 feb
Stockholm
På Tema Stockholm den 20 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



